پالس‌لاواژ

پالس لاواژ

(وسیله شستشوی حین جراحی ارتوپدی)

این وسیله جهت شست‌وشو ناحیه عمل جراحی می‌باشد و این امکان را به جراحان می‌دهد در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل (شست‌وشو نبضی) ناحیه عمل را جهت کاهش ریسک عفونت بعد از جراحی شست‌وشو دهند. طراحی سبک، ماشه تنظیم فشار شست‌وشو، عملکرد قدرتمند برای پاک کردن سطح استخوان و همچنین شست‌وشو ملایم بافت نرم از نقاط قوت این محصول می‌باشد. این سیستم همچنین با ارائه دو نوع منبع تغذیه باطری یک بار مصرف و شارژی این حق انتخاب را جهت کمک به حفظ محیط زیست به مصرف کننده‌گان می‌دهد. این محصول یک بار مصرف می‌باشد و فقط برای استفاده کادر درمان و به صورت استریل برای هر بیمار ارائه می‌شود.

مشخصات نازل (سر) پالس‌لاواژ

با توجه به عمل جراحی می‌توان از نازل‌های خروجی متفاوتی که مخصوص آن عمل جراحی می‌باشد استفاده کرد. نازل‌ها بیشتر شامل یک پوشش پاشنده‌ی مخروطی دو طرفه، طراحی شده برای کاهش پاشش به عقب و خطرات ناشی از فشار تند مایع می‌باشد. همه‌ی نازل‌ها جهت حذف سریع مایعات آلوده‌ی محل عمل به روشی بسیار مؤثر و بدون آسیب به بافت نرم عمل می‌کنند.

 1. مکانیزم نگهدارند‌ه‌ی سر دستگاه شامل یک قفل است که با قفل شدن از جدا شدن سر جلوگیری می‌کند
 2. سطح شیاردار نزدیک نوک دستگاه باعث کنترل راحت می‌شود
 3. طراحی ارگونومیک و سبک وزن متناسب با دست انسان
 4. سوییچی با کنترل آسان که توسط آن میزان فشار سرم خروجی جهت شست‌وشو تنظیم می‌شود
 5. لوله‌های ساکشن و مایع که وظیفه آنها رساندن مایع به وسیله و مکش محویات ناحیه عمل برای شست‌وشو بهتر می‌باشد

آمار وارادات و صادرات این محصول در ایران

به دلیل تعدد شرکت‌های وارد کننده این محصول آمار دقیقی از میزان واردات در دسترس نیست، اما به صورت تقریبی حدود یک میلیون دویست هزار دلار سالانه هزینه واردات این محصول به کشور می‌شود؛و هیچ گونه صادراتی از این محصول به دلیل عدم تولید آن در کشور تا کنون صورت نگرفته است.

پشتیبانی آنلاین ارسک

)
  is typing...

  برای ارسال پیام به ما، لطفا فرم زیر را پر کنید.

  ارسال پیام Cancel